Two Lamp UV Curing Machine for Wooden Furniture Surface Drying High-Intensity Instant Curing System
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | ÇİN |
| Marka adı: | OSMANUV |
| Sertifika: | ISO9001 |
| Model numarası: | OSM-UV-1320 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap ambalajı |
| Teslim süresi: | 35 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Müzakere |
|
Detay Bilgi |
|||
| Gerilim: | 380V/50Hz | Durum: | Yeni |
|---|---|---|---|
| Boyut(l*g*y): | Özelleştirilmiş Boyut, 1900*2230*1410MM,1000*2575*1750mm,1200*620*550mm(U*G*Y),1030*1000*620mm | Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik, Yarı Otomatik, manuel, Diğer |
| Garanti: | 1 Yıl | Güç: | 3kw, 16kw, 65.3kw, 4.2kw, 0.75kw/220v/50hz |
| WDS'yi destekler: | ayarlanabilir, 1-15 metre/dak | Kaplama genişliği: | 1320mm |
| Vurgulamak: | UV curing machine for wooden furniture,two lamp UV curing system,high-intensity instant UV curing machine |
||
Ürün Açıklaması
Ahşap mobilya yüzey kurutma için iki lamba UV kurucu makinesi Yüksek yoğunluklu anında kurucu sistem
Teknik parametreler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | OSM-UV-1320 |
| UV lambaları | 2 x 10 kW |
| Etkili Genişlik | 1320 mm(Özelleştirilebilir) |
| Taşıyıcı Hızı | 1-15 m/min |
| En yüksek yoğunluk | 1200 mW/cm2 |
| Güç kaynağı | 380V/3Faza/50Hz |
| Lamba ömrü | 2000 saat |
Uygulama
Kişiselleştirme
- Özelleştirilebilir800 mm'den 1800 mm'ye kadar kalınlaştırma genişliği
- Özelleştirilebilirlamba gücü ve yoğunluğu
- ÖzelleştirilebilirTaşıyıcı tipi entegrasyonu
Özellikleri
- İki lamba yüksek yoğunluklu çıkış
- Anlık sertleştirme yeteneği
- Enerji verimliliği
- Lambaları kolayca değiştirme sistemi
Destek ve Hizmetler
- Profesyonel kurulum rehberliği
- Kapsamlı operatör eğitimi
- 18 aylık garanti süresi
- Uzaktan teşhis desteği
Ambalaj ve Nakliye
- Güçlendirilmiş ahşap kutu ambalajı
- Şok geçirmez iç yastık
- Hava koşullarına dayanıklı dış kaplama
Sıkça Sorulan Sorular
S: Ahşap kaplamaları için tipik sertleştirme süresi nedir?
Cevap: Çoğu ahşap kaplama, en uygun konveyör hızlarında 2-5 saniye içinde tamamen iyileşir.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




