Bagasse Tableware Single-Station Spin Coater Precision Coating System for Food Packaging Samples
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | ÇİN |
| Marka adı: | OSMANUV |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | OSM-XT-450T |
| Belge: | CE-Single station spin caot...ne.pdf |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap ambalajı |
| Teslim süresi: | 30 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Müzakere |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Tek istasyonlu spin kaplama makinesi | boyut (l*w*h): | Özelleştirilmiş Boyut, 700mm L*420mm W*1135mm H |
|---|---|---|---|
| Güç: | 500W | Gerilim: | 380V 50Hz |
| Ağırlık: | Net ağırlık: 120 kg; Brüt ağırlık: 130 kg | Tahrik tipi: | Elektrik, diğer, mekanik |
| Garanti: | 1 Yıl, Bir Yıl, 12 ay | Durum: | Yeni |
| Vurgulamak: | bagas tabak kaplama makinesi,tek istasyonlu hassas kaplama sistemi,pulp kalıplama gıda ambalajı kaplayıcı |
||
Ürün Açıklaması
Bu tek istasyonlu döndürerek kaplayıcı, küspe sofra takımı ve gıda ambalajının numune gelişimini kaplamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kaplama kalınlığının ve düzgünlüğünün hassas kontrolünü sağlar, bu da onu çevre dostu tek kullanımlık ürünlerin Ar-Ge ve küçük seri üretimi için ideal kılar.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Modeli | OSM-XT-450T |
| Maksimum Numune Çapı | 380 mm (Özelleştirilebilir) |
| Dönme Hızı | 100-1400 rpm (programlanabilir) |
| Kaplama Tekdüzeliği | ±%2 |
| Kontrol | Tarif saklama özelliğine sahip dokunmatik ekran |
| Güç | 380V / 50Hz |
Küspe hamuru sofra takımları, gıda kapları ve sürdürülebilir ambalaj örnekleri için kaplama prosesi geliştirme.
- Özelleştirilebilir numune tutma armatürleri
- Özelleştirilebilir hız ve ivme profilleri
- Özelleştirilebilir veri kaydı fonksiyonları
- Yüksek hassasiyetli kaplama kontrolü
- Temizlemesi kolay tasarım
- Kompakt ve kullanıcı dostu
- Tekrarlanabilir süreç sonuçları
- Çevrimiçi eğitim ve kurulum desteği
- 1 yıl garanti
- İşlem hata ayıklama yardımı
- Kompakt köpükle emniyetli karton
- Hava taşımacılığı mevcut
C: Ürününüzün boyutuna, iç yüzey pürüzlülüğüne ve yapısının karmaşıklığına bağlıdır.




